ZÁŽITKY

..27.10.2007  @   Opava - klub Jam
Slezkou metropoli máme moc rádi. Město je to krásné, lidé přívětiví a žený jsou zde krásné a přítulné což ale víme jen z doslechu páč sme buď otcové od rodin nebo plaší hoši . V klubu Jam, kerý byl narván až po strop to pěkně vřelo a ku radosti pana Zděňka-svůdce žen ve výslužbě, tvořily 70% osazenstva finalistky soutěže Miss Česko, Miss Morava a Miss dobré naděje. Zděnkovi počaly kapat z huby sliny a všem hned počal na potkání vykládat, že se zná s Leošem Marešem. Koncert byl fantastickej. Pořadatel zakoupil novou vzduchotechniku a přestavěl pódium takže i přes peklené pogo bylo v klubu pořád, co dýchat. Lidé vyváděli a i přesto, že nás tentokrát nechránila hradba na krátko střižených svalovců s depilovanou hrudí nikdo nám nepadal do kytar ani do úsměvů. Opavští pankáči jsou jedni z nejtočivějších na světě. Museli jsme přidávat a přidávat jaká byla nálada. Ale všechno jednou končí, naštěstí nám hlaholivý Pájíček dal krátký rozchod, takže se někteří z nás slastně donachcali a vyrazili sme. Cesta zpět byla peklo na zemi. Mlha mlha a zase mlha do toho asi 15 objižděk a za VOlantem Vlasoš, kerej pořád usínal neb toho už měl za celej den ňákoo moc. To je tak, když si starej kocour najde mladou ženu, kdyby četl Maryšu tak by věděl do čeho de. Naštěstí si Pájíček přes mírnou podnapilost udržel pud sebezáchovy a vždy ho včas vzbudil, když měl tendenci najíždět do protisměrných kamiónů či stromů. Duo Jenda a Zdenda asi stále nemají vyřešna svá osobní dilemata neb byli oba opět úplně v rauči,tak že to ani nestojí za řeč za komentář snad stojí jen jak Zdenda pořád hulákal "dneska nás vylož za Hypernovou Honzo, my už tam máme rezervovaný křovíčko že jo Hanzi?" Jenda na to říkal jen "muml, ble, vole ty vole, muml ble" což sme brali jako "ano". Přes všechny nástrahy jsme šťastně dorazili do PCE a rozvezli se do kutlochů páč na pobyt na hlaváku máme ještě čas ale ten čas se krátí páč nikdo nevíme jak ten kopec máme vysoký. Ostatně to potvrdil i pan farář ke kterýmu byl Pájíček posazen hned po ránu na rodinných křtinách, což po předešlém dnu a noci byla skutečně rapidní kulturně-společenská změna, kdy člověka zaskočí i tak banální otázka jakou je "tak copak jste dělal včera mladíku, že máte tak unavené oči?".

..27.10.2007  @   Dětmarovice u Karviné - Dělnický dům - benefice
Taxem nám zase jednou podařilo dobýt krutý sever. Je to zvláštní ale na Ostravsko-karvinském pomezí se nám nějak nedaří vystupovat. Možná to ovlivnil fakt že nás na posledním tour s NVU krotila na hotelu ve Frídku zásahová jednotka policie a zbytek noci jsme měli před pokojem hotelovou ochranku. Za střízlivého řidiče byl vylosován náš nový Ynžynýr ropný magnát Vlasoš neb trval na tom, že chce sebou vzít svou teensku, tak to měl za to. Je to neuvěřitelný, ale do jeho S-Maximoura se vešly dva aparáty, 6 figur (s Pájíčkovou nadváhou vastně sedm), všecky další potřebné rekvizity a Maximour dělal, že je prázdnej a jel jak šilenej. Hlubotrčáčka jsem si museli vyzvednout v práci, páč je svátek umrlců a on od rána do večera jen leští hroby a plete věnce. Cestou zakázal krutovládce Pájíček kdekoliv zastavit a zrovna jako na potvoru sebou nikdo nic neměl, takže sme až do Mohelnice sušili hubu. V Mohelnici se nakoupilo zopár litrýkou vína a jupí dál. Pájíček nám nadával do hnusnejch alkoholiků, co stejně jednou skončí s krabicákem v lese za Hypernovou. Cesta utekla jak Bulhaři po vstupu do EU a rozveselení jsme dorazili do Dětmarovic před klasický hornický kulturák. Na to že bylo sedm večer a jednalo se o benefici pro místní K-cenrum bylo osazenctva mnoho a někteří dost nasračky. Překvapilo nás že zatímco pankáči u nás se potácejí s lahví houby a dělí se o ni 3-4, zde se mítní pankáči potácejí s lahví vodky a to každej se svojí vlastní. Jen sme spustili, rozpoutali důlní pogo že cáry lítali. Kdo upad už nevstal, halt horníci jsou na závaly zvyklý a s ničím se moc neserou. Překvapilo nás že mravokárce Pájíček si na pódium dovalil pěknou pivní postupku a během koncertu ho atmosféra úplně strhla. Zvuk byl excelentní dokonce na nás spustili ďábelskou světelnou show. Byť zde byla nálada super, lidé skotačivý a pořadatelé nás nutili požívat alkoholickíé nápoje, museli jsme ihned po přídavku mizet směr Opava, kde ne nás již netrpělivě čekaly krásné mladé dívky ječící "Zděňku vyndej ho". Však si taky Zděněk saxofón celý týden pečlivě leštil, aby se s ním, až ho vytáhne pořádně blísknul. Cesta byla vcelku v poho, rozvášněný Pájíček si dokonce vyndal z tukového záhybu na břiše láhev vína poslední záchrany a dal nám dokonce i napít, což dělá zcela vyjímečně. Tak a teď už v tom řízení byl Vlasoš sám.

..20.10.2007  @   Nová Paka - klub Sekec Mazec
Vylítneme bleskurychle z Abatonu i z Prahy a ženeme se na další štaci jak je naším dobrým zvykem. Najednou si uvědomíme že sme tak rychle odjeli že sme ani nenasáli atmosféru. Takže Pájíček velí zastavit na nejbližší benzince a zde sledován zděšeným utrápeným Jendou, který už druhý den po sobě řídí a tudíž nepije, kupujou láhev červenýho,řka "no nekup to když je to jen o 20 kč dražší než v Lídlu". Z Prahy je to do Nové Paky tři lahve vína a tak přijíždíme mírně veselý až na Jendu kerý je móoc smutný. Zdenda mu vyjadřuje soucit což je od něho nečestné a nesportovní páč přece sytý hladovému nevěří. V klubu je lidí převelice a místní zvukař je velmi milý Hipík a hlavně machr takže máme nejlepší zvuk za celý víkend. Jdeme hned hrát a je nám krásně. Pájíček je vožralej, jak to má rád a tak křičí a všichni se smějí a točí. Kotel vře až buble a nálada je jak by řekl Radek z JT "prostě výborná". Během hraní a po hraní požíváme alkohol v míře větší než velké a Vlasoš počne sentimentálně tisknout Teensku páč to bylo právě zde, kde ji loni vrazil jazyk do krku jako důkaz zájmu o vztah. Sentiment však kazí Pájíček výhrůžkami a písní o debilech. Při nakládání vůbec nepomáhá jen komanduje a hlavně vykládá kolemstojícím tennmskám že už má pět dětí a že ten pupek má implantovanej. Paxe strašně divý, jaktože holky nejsou skokanky na lyžích, když jsou z Lomnice nad Popelkou, kde jsou přece můstky. Dívky mu za to vykají a chtějí slevu na zboží. Cesta zpět je velmi hlasitá o což se stará nejvíce pan ředitel s panem Zděnkem. Naštěstí oba záhy zemřou a přidají se tak k Vlasošoj, kerého sentiment taky velmi zmohl. Karel je standartně vzhůru a vede inteligentní komunikaci s jediným střízlivým tohoto víkendu samotným Jendou Divočákem Jen tak dál Jendo!! Pájíček si nic nepamatuje a je ráno velmi překvapen když zjistí že musí již od 7:30 hlídat svých pět dětí.

..20.10.2007  @   Praha Abaton - 20 let N.V.Ú.
Tak a je to tady. Dědkům z NVÚ je 20 let a zařadili se tak mezi legendy jakou jsou zejména Katapult, Olympic a Led Sezelim. Protože je to vcelku známá kapela, rozhodli se uspořádat narozeninovou oslavu v třípatrové ratejně ABATON v Praze-Libni, což byla dycky dělnická tedy levicová čtvrť. A jak říkali pájíčkovi na panské škole: "Žižkovu a Libni, zdaleka se vyhni". My se však nevyhli naopak razili přímo do středu dění. Bohužel jsme přijeli pozdě neb Vlasoš z Teenskou odmítli jít 10 min od baráku na místo srazu a Pájíček se tak dlouho cpal v Globusu sekanou až zjistil že to nestihne a taxme ho nakládali s mastnou pusou na benzínce. Tudíž než se to všecko sesbíralo uběhlo moře vody, takže sme dojeli přes Abaton, tak tak a co nevidíme. Z jedný strany dav svěžích mladých lidí uvnitř setjný dav mladých lidí, co se veselý a vzadu za domem spousty mladých lidí vypadávajích ven z Abatonu zpracovaní atmosférou a požitky na mumlající obludky alá Jenda a Zdenda.Prodereme se davem k pódiu, kde už nám hrozí pěstí že jako jdeme tak tak a že už nám tyhle příchody na Fantomase dlouho nikdo trpět nebude. Melich jako správný diplomat posílá všechny do prdele a velí ku stavbě pódia a než bys řekl "Jyřyčku, ty čuráku" už bylo nazvučeno a postaveno a hrajeme. Lidí bylo tolik že: "V tom chumlu se nevědělo kdo má mlátit koho, Těžko bylo rozlišovat jak jich bylo mnoho." No kotel pekelnej jakej uz dlouho nebyl, naposled včera v Ústí. Zpívala s náma paní Veronika co už uchlastala k smrti revival Tří sester a docela jí to šlo páč po ní nikdo nic neházel krom mlsných pohledů. Dohráli sme přidali sme a hlavně sme předali hlavní cenu kapele NVÚ a to 20 letou skotskou whisky!! Krásné to bylo ale páč čas letí jako bláznivý a já nechtím ho ani vy, bylo nutno mizet pryč na další štaci a tak jen ta lampa na ulici svítí, svítí v Ústí, v Ústí nad Orlicí a slabě mrholí….

..19.10.2007  @   Ústí nad Orlicí (Černovír)
Obec Černovír se nachází kousek od Ústí nad Orlicí což je podhorské městečko kousek od naší vesnice. Kde jsou lidé tvrdí ale měkkého srdce. Kdo z nás na akci pojede bylo do poslední chvíle záhadou. Vlasoš byl totiž na školení v Říši a až když tam dojel uvědomil si, jak veliká je to zem a že jako z Karlsruhe do Ústí nad Orlicí to za tři hodiny nedá ani S-maximourem. Vyhlásil tedy pohotovost Makakovi, kerej byl nasranej, páč se chtěl mylovat. Ale štěstí přeje připraveným a frickové uznali že je Vlasoš fakt machr a že nemá smysl ho zdržovat detaily a pustili ho už po obědě zpět na východ. Takže stihnul přijet do Prahy převézt odtud svou teensku do Hořic a ještě přijet včas na sraz do zkušebny se zapalacením 2,5tis. pokuty za rychlost. Je to blázen. Tím ale, že jel Vlasoš vznikla potřeba PR manažerky Jitky. Jitka ale nemohla taxe za ní nabídl k veliké nelibosti všech její obézní partner tlustej Havroš z N.V.Ú., co má nadváhu. Překvapilo nás že na sraz nedorazil pan Zděněk alkoholik. Ředitel prý už má plné zuby alkoholismu některých členů a vydal nařízení že Hanzi bude už napořád řídit a Zděněk bude jezdit z Uherska na hlavní silnici sám svým vozem, páč už nikoho nebaví se s ním motat po okreskách, kdy on uplně na sračky naviguje podle mapy karlovarského kraje. Vyjeli sme tedy směr Orlické hory a skutečně po chvíli stál nasranej otrávenej Zděněk u hlavní silnice a mlčky nastoupil do vozu. Za celou cestu řekl pouze "tak to sem fakt netušil jaká může bejt ta cesta nuda". Na místě už bylo pankáčů převelice (dle sdělení pořadatele 240 ks) a hned se k nám hlásili a žádali o podpisy, dvoukoruny a cigarety. Uvnitř pak byla pohoda nikdo nikam nespěchal a taxe v klidu nazvučilo. Jen sme začali hrát vypuklo inferno. Zmizel kyslík a objevila se vláha kerá pokryla všechno a všechny. Pájíček který se obětoval a jedinej z kolektivu se napil alkoholu, hulákal převelice až za chvili nemluvil ale jen a jen řval. Aparatůra byla žertovná a pořád předváděla jakási kouzla a triky a přehrávala zvuky podivné a nečekané. Lidí bylo najednou mraky a točili se pekelně a nedali ani na chvíli pokoj. Dokonce museli naběhnout pořadatelé a nejen odrazovat skokany, ale ve finále i držet pódium a aparaturu aby se to vše nezřítilo dusotem stáda divokých pankáček a pankáčů. Zpět řval opět jen Pájíček páč Karel vydrží strašně moc a zbytek nesměl pít. Pája hlavně pořád )točil na Havránka že sice má prsa jako Jitka, ale že není Jitka, páč má pindíka. Zděněk byl smutnej a za celou cestu zpět řekl jen: "tak poprvy sem střízlivej a docela se mi to líbilo".

..12.10.2007  @   Olomouc - S klub
Hanáckou metropoli máme moc rádi a do místního klubu S-klub Apetit jsme se vyloženě těšili páč to zde vždy bylo voňavé a krásné, plné mladých krásných inteligetních lidí co se nebojí své budoucnosti. Jakým však bylo pro nás překvapení, když sme zjistitli 14 dní před akcí, že poslední aktualizace klubového webu proběhla v únoru 2005 a že se nám vrátily plakáty jako nedoručitelné. Následně jsme zjistili, že klub má nového provozovatele, který má jinou adresu a jiné zvyklosti. Poslali jsme mu tedy plakáty super poštou za extra příplatek, aby se ještě stihly vylepit. Na místě jsme však zjistili že plakáty jsou na baru a o akci není "nikde" slovy "vůbec nikde" ani zmínka. No co dělat už sme byli na místě a Makak za náma letěl z Prahy vlakem motorákem Pendolino,páč sme už dlouho neměli nějakej stress, taxe nám o něj postaral když nám tvrdil, že to jako za 2 hodiny v poho stihne. Taxme řekli počkáme a uvidíme Makak nekecal ikdyž teprve v 19:45 vyjížděl z pražských Holešovic už ve 22:20 vscházel do prostor klubu řka "tak já jedu 250 Km abych se tady koukal na vožralýho Zdenka s Hlubočákem" Hlubočák se právě hádal v koutě s neexistujícím nepřítelem a tvrdil, že má šílenou žízeň, protože pil jen pivo a na otázku proč se motá hned hlásil, že to přece není jeho vina že je to sem z PCE tři lahve vína. Punk Floid právě dohrávali svou novou show kdy bubeník zpívá kytarista se rozdvojil a na bubny hraje týpek co i sprostě mluví spisovně a říká "mrdl" místo "mrdnul". Krásně jim to šlape kam se hrabe Eva a Vašek. Lidí je nakonec 150, což je dost velký zázrak. Hned sme se nazvučili a koukáme pan zvukař teprve hledá kabel a je nevrlý a bručí si co si o zasraných pankáčích a v sále ani noha. Tak počkáme až se vše připraví a najednou jupí a tralalá a už hrajeme první píseň. Nikoho to moc nezajímá ale už ta druhá najednou roztočí sál a od třetí je to peklo. Dokonce nám jakýsi hejhulák leze na pódium a tropí zde nepravosti když rozhazuje po sále Zděnkovy osobní doklady,jako jsou zejména plány na baráček, stavební povolení na baráček, plány na ovládnutí světa, nezaplacené faktury a soudní obsílky. Následně se hejhulák zamaskuje do červené čepice a dělá v první řadě že on to nebyl. Koncert má zkrátka drive (čti drajf) a všem se líbí. Dohráváme na třikrát a ještě hrajeme představovačku. Jenda hraje lépe než vypadá což je dobré. Překvapil nás pan zvukař který přiběhne s hubou kolem celé hlavy a pěje samou chválu a dožaduje se autogramů pro dcery. Pořád se diví že si řikáme pankáči když vůbec pankáči nejsme. Tvrdíme mu že holinky na ruby nejsou známka panku, ale že děkujeme. Pája pak tvrdí že se vůbec neslyšel a že byl divnej zvuk což nikdo nechápe páč každej ví že Pájíček nemá sluch. Nakopeme vše do vozu Jenda už plápolá jak Johanka z Arku a ještě exuje pivo kerýmu chceme vylejt páč by ho v autě rozlil. To ho uspí za cedulí Olomouc. Zděněk chvilku mele něco o spasení a dluzích a tychyni ale nikdo ho neposlouchá tak vyhlašuje protestní spánek. Inu tak to bylo.

..28.9.2007  @   Strakonice - Music club Křemelka
Jsou krásné město, kde máme spousta kamarádů. Jenda a Zdenda se na akci tak těšili, že z toho znervózněli a museli si nervozitu zkapalnit. Navíc Zděněk prej stále nechápe jak řešit problémy alkoholem a tak potřeboval další ukázku. Melichoj už bylo lépe a taxi taky dával pod čepici. Akce byla opět na fotbalovém hřišti kde se tahají aparáty do I. patra neb sál je zde nahoře což pro motající se znavené pankáče je zajímavou atrakcí. Dojeli sme tak tak ve 22:35, jak je naším dobrým zvykem a už na nás mávají sourozenci Lékárníkovi a že jako musíme k nim přespat, že už se doma zabíjí že na půlnoc je prdelačka a v 1:00 jitnice a ovar a jako jestli nepřijedem přespat, že nám tatínek vyhlásí válku. Lehce přiopilý Pájíček zapojuje maximální rétorické schopnosti, aby zabránil diplomatické krizi. A už sme na pódiu a máme radost. Někdo takovou, že má pocit že hraje na jinej nástroj v úplně jiném tělese. Ale pankáči nejsou publikum náročné na přesnou instrumentalitu a tak někomu odpustí i to že vlastně chvílema nehraje vůbec. Po krásném koncertě plném divokých alegorických vozů a krásného show při kterém Pájíček již notně společensky unaven úplně zapomene, že je vlastně nemocnej a je najednou uplně zdravej a plnej sil. Hned jak dohrajeme a někdo se donachčije, vyrážíme temnou nocí domů. Zdenda konečně pochopil jak se řeší složité životní situace alkoholem a je společně s Jendou úplně na sračky. Ale úplně. Zděněk navíc chytne jakýsi spasitelský záchvat a počne nám vykládat že je boží posel, že má za úkol šířit lásku a že všechny trpící spasí. Když mu tvrdíme že to už tady bylo a že to vodkoukal vod toho Ježíše. Hádá se a tvrdí, že to všechno byli lžiproroci že jen on je ten praví a jediný bohem vyvolený mesiáš. (už druhý den tvrdí že se nic z toho nestalo a že kecáme). Doma sme pak hned neb S-max je halt S-max a nikdo kromě Karla nechodí rovně páč Karel musí pít tři dny aby se s ním něco dělo a motajícího se a poblitýho ho nás vidělo jen pár vyvolených jedinců.

..28.9.2007  @   Havl. Brod Termesivy - ples rádia Brod
Tím že odpadnuly Milovice přesunul se Míša Melíšek na rodinný zámeček South Fork v Babicích u Německého Brodu a nakázal nám si ho zde vyzvednout maximálně hodinu před akcí v Brodě. Za řidiče se zvolil Vlasoš, páč má momentálně největší, nejsilnější a nejdražší vůz ze všech pankáčů na celým světě. Naložili sme S-maximoura až po střechu, naložili vožralu Hlubotrčáka a hurá na jih. Cesta probíhala jako rozmazaná čára neb S-max má i šestku. Když sme se ohlásili u zámeckého služebnictva, že čekáme venku byly sme uvedeni do přijímacího salónu a bylo nám sděleno že mladý pán leží v kanafasu a je nemocinkanej a co si dáme. Hlubočák se dožadoval piva do korbele a Karel prohlásil, že on levicový extremista houbu z míšeňského porcelánu zásadně nepije. Než se na nás cokoliv dostalo už tu byl mladý pán Melich, kerej čím dál tím víc vypadá, že rád jí. A že nic nic jedem jedeme a že má šílenou horečku a ještě šílenější průjem a že jako neví jak to zvládne. Koncerty v Brodě máme rádi páč je tu ta pravá atmosféra. Na to že akce začínala v 18:00 a vypadalo to, že nikdo nikde, najednou se seběhlo pankáčů velice a točili se jak zákon káže. Zejména pak babičtí pankáčové! Hrálo se krásně a vše bylo takové jako dycky v Brodě. Pájíček malinko pookřál a hned že jako jedeme jedeme a že sme debilové a hurá na jihozápad neb ve Strakonicích se už na nás těší.

..28.9.2007  @   Milovice - festival Zavírák
Trojáky máme ze všech akcí nejraději. Člověk se podívá po světě. Potká spousty zajímavých lidí a nezdržuje se nikde odporným alkoholismem, který se nám, až na vyjímky, zcela hnusí. Bohužel nikdy nic v životě nevyjde tak jak má a tak byl z trojáku nakonec dvoják neb pořadatel akci v bývalé "české Moskvě" kde rusky dávaly dobrou noc zrušil pro hustý déšť. Takže k Milovicum můžeme řict tak akorát NIC!

..8.9.2007  @   Jablonec nad Nisou - letní kino - fest. Kurnikowi
Jablonec nad Nisou je město na sjezdovce. Takovej kopec jakej spojuje tři jablonecká náměstí, jen tak nenajdete takže nepřeháním když říkám, že v Jablonci to jde s každým z kopce (a do kopce). Cesta probíhá vesele. Kája řídí jako profesionál a na rozdíl od jiných, si na nic nestěžuje. Jedeme na tradiční hojně navštěvovanou akci v příhraničí, ale bohužel od rána chčije a chčije a když od půldne začnou pršet i nasraný kočky a vzteklý psi i ti nejotrlejší horalové, horalky a tatranky zmizí domů za kamna a tak na místě činu zbude asi 100 pankáčů, kerý neřeší nic natož jaký je počasí. Počasí FUCK OFF! Vítají nás vřele vztyčenými prostředníčky. Areál je pln bláta a vody, což nikomu nevadí. Záhadou nám je, že i když je na pódiu vody po kotníky, nic neprobíjí. Všichni krom Karla jsou již notně posíleni oslavami zrození našeho vůdce. Vůdce sám je již posílen tak, že podlehl iluzi že je excelentním instrumentalistou a nedbaje, že tým hraje v oslabení divoce sóluje i přesto, že má menší množství strun než malé. Chvilku se občerstvíme, ale protože je fuck hnusně žene nás Karel k domovu. Cestou oslava vrcholí, všichni řvou jako krávy a Pájíček ještě všechny překřikuje. U Hradce čeká obtloustlý Havroš na naší PR managerku. Zaráží nás neobvyklým dotazem, kdy požaduje po Melichoj ejakulát, aby prej měli taky takovou pěknou žížalu jako má on. Zmatený Melich mu místo ejakulátu nabízí šest klobás litr vína a šest piv to vše částečně fermentováno. Havroše, kerý všude spí a téměř všude blije se to nějak dotkne a v tichosti zmizí i s Jitkou pryč.

NOVĚJŠÍ STARŠÍ

počet:

KONCERTY

POSLEDNÍ ODEHRANÉ

11.5.2019 Lesnice u Zábřeha - fest na hřišti
17.5.2019 Chotěboř - Nádržka

AKTUÁLNÍ
KVĚTEN

24.5.2019 Polička - Poličské Rockoupání Tradiční parádní fest. Hraje Mńága a Ždorp, Skyline, Aneta Langerová, David Koller. Hrajeme od 23:00 hod.

25.5.2019 Klášterec nad Orlicí Padesátiny.

25.5.2019 Potštejn - Kytary na hradě Parádní fest nahoře na hradě a výhledem do daleka. Hrajeme od 21:00 hod.

ČERVEN

14.6.2019 Slaný - náměstí Pivní slavnosti, vstup ZDARMA. Hrají takový borci jako Totální nasazení, Ivan Mládek a další a další. Hrajeme od 20:30 hod.

22.6.2019 Louny - Stromovka KřikLoun fest. Hrajeme 22:00 hod.

27.6.2019 Praha Modrá Vopice Tradiční Zakoule punk fest. Hrají The Fialky, Punk Floid, SPS, Houba a další.

28.6.2019 Vápenný Podol - Podol fest Krásná Pítrsův Podol fest. Hraje Mňága a Žďorp, Vypsaná Fixa a další.

29.6.2019 Přeštěnice Music fest Tradiční výborný jihočeský fest. Hraje mnoho souborů. My od 16:00 hod.

ČERVENEC

5.7.2019 Pardubice - Mlýny fest Hraje mnoho souborů jako Hentai Corporation, Žádnej stres a další. My od 23:00 hod.


ARCHIV

počet:

_MEDIA

JINA MISTA


Profil na MusicJet.czProfil na Bandzone.cz
Profil na facebook.com
Písně k online koupi
Fajnrock Tv

1 2 3